Tarihçemiz

05.05.2017 Yılında Özel Doğuş Koleji olarak anaokulu faaliyetini yürütmeye başlamıştır. Okul öncesi eğitimde aldığı sorumluluğu devam ettirmek amacı ile 2017 yılında Özel Doğuş Koleji Kurulmuştur. Kişilik ve zihin gelişiminin temellerinin atıldığı ilk çocukluk döneminde çocukların performansında kazandığı ivmeyi, onları tanıyan bir eğitim kurumunda doruk noktasına çıkarmak temel amacımızdır.

Uzman bir eğitimci kadronun; geçmiş deneyimlerinden yola çıkarak kurduğumuz Özel Doğuş Koleji başlamış olduğu süreçte çocukların eğitimine; katacağı teknolojik, modern ve kültürel değerlerin sentezlendiği farklı boyutu ile okul öncesi eğitim hizmetine devam etmektedir.

1500 m2 arsası alanı, 3 katlı bağımsız binası 1000 m2 yapısı ile hizmet vermektedir. Özel Doğuş Koleji bahçesinin içerisinde mini hayvanat bahçesi, trafik pisti ve bitki yetiştirme alanları ve iki büyük oyun parkı ile siz değerli velilerimize hizmet vermektedir. Özel Doğuş Koleji okul öncesi eğitim faliyetlerini 8 eğitim sınıfı,1 modern kapalı jimnastik ve dans salonu, montessori sınıfı, 1 sinema solanu, 1 Eğitim sınıfı (Branş sınıfı: ingilizce-akıl oyunları-birinci sınıfa hazırlık-seçmeli değerler eğitimi-santranç v.b) ile birlikte faliyetlerinde bulunma fırsatı yakalamaktadırlar.

EBEVEYNLER BİZİ TERCİH EDİYOR

ÇÜNKÜ;

0

Tecribeli Öğretmen

0

Mutlu Çocuk

0

Farklı Aktivite

Ön kayıt başvurusu

Çocuğunuzun kaydı için ön kayıt başvurusunu buradan yapabilirsiniz

Ön Kayıt

Veya Arayın: (0380) 514 36 03