İlkokula Hazırlık dönemi olarak nitelendirdiğimiz bu grubtaki öğrencilerimize, gelecekteki akademik yaşamlarına sağlam bir temel oluşturacak bir eğitim ortamı sunuyoruz. Çocuklarımıza bu geçiş dönemlerini en keyifli ve tam donanımlı bir program sunmak amacıyla bireysel farklılıklarını göz önünde bulundurduğumuz eğitim programlarımızı uygulamaktayız. Bu yaş grubu öğrencilerimize yıl boyunca Gems Eğitimi, Proje Tabanlı Öğrenme, Yaşayan Değerler Eğitimi, Scamper (yaratıcılık) Eğitimi Hazırlık konularına göre hazırlanmış etkinliklerle dolu bir eğitim programı uygulanmaktadır.
Ses eğitimi, matematiksel ve geometrik kavramların kazandırılması, okuma ve yazmaya ilişkin ilgi ve merakın artırılması, çizgi gelişiminin sağlanması ve desteklenmesi programın temel amaçları arasında yer almaktadır.
Okullarımızda bu yaş grubunda yer alan öğrencilerimize okuma - yazma öğretimi değil ilköğretime hazırlık programı uygulanmaktadır. Çünkü okuma ve yazma becerisi, aynen dil gelişimi gibi doğal bir gelişim süreci izler.

EBEVEYNLER BİZİ TERCİH EDİYOR

ÇÜNKÜ;

0

Tecribeli Öğretmen

0

Mutlu Çocuk

0

Farklı Aktivite

Ön kayıt başvurusu

Çocuğunuzun kaydı için ön kayıt başvurusunu buradan yapabilirsiniz

Ön Kayıt

Veya Arayın: (0380) 514 36 03