Özel Düzce Doğuş Koleji

Uzman bir eğitimci kadronun; geçmiş deneyimlerinden yola çıkarak kurduğumuz Özel Doğuş Koleji başlamış olduğu süreçte çocukların eğitimine; katacağı teknolojik, modern ve kültürel değerlerin sentezlendiği farklı boyutu ile okul öncesi eğitim hizmetine devam etmektedir.

“2004 yılından itibaren Devlete Bağlı Düzce Dereli Tütüncü Anaokulunda 7 yıl, Sancaklar İlk Öğretim Okulunda 3 Yıl Okul Öncesi Öğretmeni olarak Görev yapmış bulunmaktayım. 2016 yılında Hayalimiz Kreşin Kuruculuğunu ve Okul Müdürlüğünü yaparak 2017 Kasım Ayında Devrettim. Özel Doğu Kolejinin yeni Kurucusu Olarak Mayıs 2017 tarihinden itibaren yeni okulumun heyecanı ve mutluluğu içerisindeyim.”

Serap TURANKurucu

Misyonumuz

Okulumuz klasik anaokulu ezberci ve dayatmacı eğitim anlayışı kalıplarından çıkarak, çocukların doğuştan gelen ve zamanla yitirdiği yetenekleri profesyonel eğitimciler desteği ile fark etmek, geliştirme ve yönlendirme hedefiyle kurulmuş olup sürekli değişim ve gelişim içerisinde yoluna devam etmektedir.

Devamını Oku

Felsefemiz

Okul öncesi dönem bireyin yaşama koşulsuz bakabildiği, büyüme, gelişme, öğrenme ve yaşama sevincinin hissedildiği yaratıcılık ve kendiliğindenliğin en düzeyde olduğu dönemdir. Bu özelliklerin yaşam boyu sürmesi iyi bir okul öncesi eğitimle olasıdır.

Devamını Oku

Tarihçemiz

05.05.2017 Yılında Özel Doğuş Koleji olarak Kreş faaliyetini yürütmeye başlamıştır. Okul öncesi eğitimde aldığı sorumluluğu devam ettirmek amacı ile 2017 yılında Özel Doğuş Koleji Kurulmuştur. Kişilik ve zihin gelişiminin temellerinin atıldığı ilk çocukluk döneminde çocukların performansında kazandığı ivmeyi, onları tanıyan bir eğitim kurumunda doruk noktasına çıkarmak temel amacımızdır.