Serap TURAN

Kurucumuz

2004 yılından itibaren Devlete Bağlı Düzce Dereli Tütüncü Anaokulunda 7 yıl, Sancaklar İlk Öğretim Okulunda 3 Yıl Okul Öncesi Öğretmeni olarak Görev yapmış bulunmaktayım. 2016 yılında Hayalimiz Kreşin Kuruculuğunu ve Okul Müdürlüğünü yaparak 2017 Kasım Ayında Devrettim. Düzce Özel Doğuş Kolejinin yeni Kurucusu Olarak Mayıs 2017 tarihinden itibaren yeni okulumun heyecanı ve mutluluğu içerisindeyim.

Evli 2 çocuk annesiyim. 13 yaşında bir kızım, 8 yaşında bir oğlum var. Sevgili eşim Ersin Turan ( İl Özel İdaresi Mali Hizmetler Müdürü ) olarak görev yapmaktadır. Ailemin, ve sevgili eşimin desteği ile girmiş olduğum bu güzel yolda her zaman yanımda ve arkamda olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum.

Eğitim,okul ve aile arasında paylaşılan bir sorumluluktur ve okul öncesi dönem eğitim hayatının temelini oluşturur. Bu nedenledir ki öğrenmeye açık, ulusal ve evrensel değerlere sahip çıkan, laik, demokratik, ileri görüşlü ve barışçıl bireyler yetiştirmenin öneminin bilincindeyiz.

Eğitim – öğretim yılının sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl olması dileklerimle hepinize saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Serap TURAN Serap TURAN
EBEVEYNLER BİZİ TERCİH EDİYOR

ÇÜNKÜ;

0

Tecribeli Öğretmen

0

Mutlu Çocuk

0

Farklı Aktivite

Ön kayıt başvurusu

Çocuğunuzun kaydı için ön kayıt başvurusunu buradan yapabilirsiniz

Ön Kayıt

Veya Arayın: (0380) 514 36 03